Zakres obowiązków:
Praca w holenderskiej szklarni zajmującej się uprawą pomidorów. Podstawowe zadania to zrywanie sortowanie oraz usuwanie odrostów roślinnych. Praca odbywa się na wózku elektrycznym lub stojąco. Praca jest lekka, ale jej tempo jest stosunkowo szybkie.

Wymagania:
- Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego/angielskiego
- Dużym atutem będzie doświadczenie jakie zdobyłeś/aś przy pracach szklarniowych
- Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz dokładność
- Dodatkowym plusem będzie znajomość przepisów BHP

Oferujemy:
- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy
- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
- legalne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza lub kontakt z nami.