Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy chętnych osób  na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI KOBIETA / MEŻCZYZNA

PRACA OD ZARAZ

Opis stanowiska:

Praca w renomowanej firmie logistycznej przy odzieży.

Wymagania:

- język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
- motywacja do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- prawo jazdy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zakres obowiązków:

Prace logistyczne w zakresie pakowanie, metkowanie odzieży,

Oferujemy:

- wygodne godziny pracy
- zakwaterowanie w dobrym standardzie w okolicy firmy oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu
- pewne wynagrodzenia oraz legalne zatrudnienie
- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza, lub kontakt z naszym biurem.